+420 773 981 111
VYBERTE PODLE OBDOBÍ

 

Servis jízdních kol

Provádíme kompletní servis jízdních kol a to nejen zakoupených u nás.

Před servisem doporučujem provést telefonické nebo emailové objednání předběžného termínu. Po převzetí kola do servisu kolo prohlédne proškolený technik , který doporučí servisní úkony a případnou výměnu komponentů. Tato vstupní prohlídka je bezplatná a nezávazná. V případě závazného termínu je kolo ve většině případů hotovo do druhého dne. Pokud si nejste úplně jisti můžete využít naše jednoduché servisní balíčky.

  • Malý servis je určen pro rekreační jezdce, kteří chcou mít jistotu, že při běžných projížďkách po asfaltu nebo v lehkém terénu bude vše bude fungovat, tak jak má. Doporučujeme jej dělat před první projížďkou na začátku sezony.
  • Základní servis je určen pro aktivní jezdce ať už jezdící v náročných podmínkách v terénu nebo najíždění objemu na silnici. Tento servis doporučujeme provést na začátku sezony a v případě potřeby i během ní.
  • Kompletní servis je určen pro celoodpružená kola, kdy provedeme vše jako u silver servisu a navíc vyčistíme a promažeme všechny pohyblivé částí a případně provedeme výměnu ložisek.

Nabízíme taky službu EXPRES SERVIS, která zahrnuje vyzvednutí kola u zákazníka v domluvený termín, provedení servisu a opětovné přivezení kola k zákazníkovi. Tato služba je účtována jednotnou taxou 200 Kč + servis do 15 km a 300 Kč + servis nad 15 do 50 km.

Při nevyzvednutí zakázky v určeném termínu bez telefonické nebo osobní domluvy účtujeme skladné 30 Kč za každý den po termínu. Všechny ceny prací účtujeme v Kč včetně 21% DPH, jsou smluvní a mohou se lišit dle rozsahu zakázky.

Prev Next
giant
author
dema
gt
ctm
giro
sporten
elan
sensor
silvini
superior
uvex